FITELLA: musli balíček tropical - papaja, ananas a banán, 50g

Můžeme doručit do:
29.1.2020
Skladem
Kód: 294
15,90 Kč –38 % 9,90 Kč
Fitella Musli Tropical 50g png
Akce Novinka Tip
15,90 Kč –38 %

Vláknina Hvězda mezi dietními složkami, která vám dává pocit sytosti, snižuje hladinu cholesterolu a odstraňuje škodlivé látky z těla. Respondenti také prokazují, že pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku.

Celozrnné To nejlepší z přírody se dochovalo v produktu Fitella. Většina vitamínů a minerálů se nachází v loupaných zrn - to je pro vás přirozené. Speciální proces mletí zrna umožňuje zachovat všechny jeho nutriční hodnoty, díky nimž jsou výrobky obsahující celé zrno spotřebiteli ceněny.

Papája V mnoha zemích se nazývá „ovoce dobrého zdraví“, protože obsahuje obrovské množství vitamínů a bioaktivních látek. Odkyseluje tělo, zlepšuje trávení a posiluje srdeční sval. Nechte své srdce hodně bít!

Ananas Přistál na naše stoly díky Kryštofu Kolumbovi. Zvyšuje imunitu, slimuje a zrychluje hojení ran, a proto je mezi fyzicky aktivními lidmi obzvláště uznáván. Pěkný ananas, že?

Banán Jeden z nejstarších a nejoblíbenějších plodů, zejména ve sportovním prostředí. Jeden je-banán vám poskytne energii pro intenzivní 45 minutové cvičení a zlepší vaši náladu díky organickým chemikáliím! Banán na obličeji zaručeně!

Kokosový ořech Původní název skvrny od koksu se překládá jako „strom, který uspokojuje všechny životní potřeby“. Ovoce, uzavřené pod tvrdou skořápkou, skrývá spoustu cenných složek, které dodávají energii, urychlují metabolismus a snižují negativní účinky konzumace nezdravých živočišných tuků.