OSHEE VITAMIN CANDY MULTIFRUIT: ovocné bonbóny, 90g

OSHEE Vitamin Candy MULTIFRUIT je kombinací různých ovocných příchutí: sladký ananas, jemná jahoda s jasně kyselým citronem a pomerančem a obohacující látky (niacin, biotin, selen, zinek).

Můžeme doručit do:
22.1.2020
Skladem
Kód: 261
17,90 Kč –28 % 12,90 Kč
bonbony
Akce Novinka Tip
17,90 Kč –28 %

Složení:
cukr, glukózový sirup, regulátor kyselosti - kyselina citronová, přírodní příchutě, barviva (E100, E141, E160b, E163), obohacující látky - vitamíny: niacin (amid kyseliny nikotinové), biotin (D-biotin), minerální látky: glukonát zinečnatý, seleničitan sodný.

 

100 g výrobku obsahuje:

 niacin 3,2 mg (10%) *, biotin 10 ug (20%) *, selen 11 ug (20%) *, zinek 2,0 mg 920%) *.
* RWS - referenční hodnoty příjmu.


Vlastnosti:
Niacin - pomáhá udržovat normální energetický metabolismus a pomáhá při správném fungování nervového systému a psychologických funkcí, pomáhá snižovat únavu a únavu.
Biotin - pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku, napomáhá správnému fungování nervového systému, stimulaci duševní práce, doporučuje se v období dlouhodobé únavy a při zotavení po nervových poruchách,
Selen - pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty, podporuje správné fungování imunitního systému a štítné žlázy
Zinek - pomáhá udržovat normální acidobazickou rovnováhu, udržuje normální metabolismus uhlohydrátů a udržuje normální kognitivní funkci; pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy a nehty a také udržuje normální hladinu testosteronu v krvi.

Kontraindikace:
Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku. Během těhotenství a kojení se před použitím poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Důležité informace:
Nepřekračujte doporučené porce ke spotřebě během dne. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy nebo aktivního životního stylu. Udržování správného zdraví vyžaduje vyváženou a rozmanitou výživu a vede zdravý životní styl. Existuje mnoho rizikových faktorů pro tuto nemoc. Změna jednoho z těchto rizikových faktorů může nebo nemusí mít příznivý účinek. Uchovávejte mimo dosah malých dětí při pokojové teplotě.

Hmotnost:
90 g